Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Finne-Grønn, Hans (1903-2001)
To barn med bamse

Olje på lerret
62x76
Signert oppe t.h.: H. Finne-Grønn.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering