Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
To barn med bamse

Olje på lerret
62x76
Signert oppe t.h.: H. Finne-Grønn.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00