Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Krohn, Julie de Holmberg (1882-1956)
Oppstilling med blomster i vase

Olje på lerret
50x59
Signert nede t.v.: J de H. Krohn.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000