Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Lundeby, Alf (1870-1961)
Utsikt mot Mjøsa 1954

Olje på lerret
38x54
Signert og datert nede t.h.: Alf Lundeby 1954

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 500