Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Deberitz, Per (1880-1945)
Kystlandskap, solgangsbris 1929

Olje på mahognyplate
37x46
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz. 29.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering