Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Nielssen, Finn (1908-1962)
Junikveld, Gamle Hellesund 1959

Olje på lerret
73x100
Signert og datert nede t.v.: Fini-59

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Finn Nielsen (Fini): "Junikveld" Gamle Hellesund 1959".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering