Holmboe, Thorolf(1866-1935)
På høyfjellet
Olje på lerret
48x66
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Paa Höifjeldet".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
48x66
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering