Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
På høyfjellet

Olje på lerret
48x66
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Paa Höifjeldet".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering