Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Akerselven 1902

Olje på lerret
69x89
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1902

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000