Ender, Axel(1853-1920)
Budeie med høner og hane 1915
Olje på lerret
82x65
Signert og datert nede t.h.: Axel Ender. 1915.
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 115 000
Olje på lerret
82x65
Vurdering