Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Gjemre, Per (1864-1928)
Fra Stavanger havn, studie 1887

Olje på lerret
47x61
Signert, datert og påtegnet nede t.v.: Per Gjemre Studie 1887

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000