Hagn, Alfred(1882-1958)
Fjordlandskap med løvtrær
Olje på lerret
60x65
Signert nede t.h.: Hagn
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
60x65
Signert nede t.h.: Hagn
Vurdering