Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Hagn, Alfred (1882-1958)
Fjordlandskap med løvtrær

Olje på lerret
60x65
Signert nede t.h.: Hagn

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000