Hanno, Carl von(1901-1953)
Kortspillere
Olje på lerret
61x71
Signert nede t.h.: Carl v Hanno
Kunstnernes Hus, Oslo 1931, kat.nr. 89.
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
61x71
Vurdering