Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Bøe, Frants (1820-1891)
Oppstilling med blomster 1877

Olje på lerret
56x49
Signert og datert nede t.v.: F. Böe. Bergen 1877.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering