Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Sjøfugler i midnattsol 1876

Olje på lerret
55x48
Signert og datert nede t.v.: F: Böe Bergen 1876.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00