Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Bøe, Frants (1820-1891)
Sjøfugler i midnattsol 1876

Olje på lerret
55x48
Signert og datert nede t.v.: F: Böe Bergen 1876.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering