Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Krohg, Per (1889-1965)
Kommunistbåten 1935

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -1935

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering