Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
46x54
Signert nede t.h.: A. Kavli-

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 52 000