Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
46x54
Signert nede t.h.: A. Kavli-

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 52 000