Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Ulving, Even (1863-1952)
Interiør fra en fiskerstue

Olje på lerret
55x75
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 37 000