Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Wergeland, Oscar (1844-1910)
Garntørk ved havn på Tromøen 1885

Olje på lerret
80x61
Signert nede t.h.: Osc. W.

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Tromöen 85.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000