Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Hanno, Carl von (1901-1953)
Arbeidere med slegge 1930

Olje på mahogniplate
42x47
Signert og datert nede t.h.: Carl v Hanno 30

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering