Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Pushwagner, Hariton (1940-2018)
Good Morning 2000

Akryl og collage på plate
61x50
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner: 2000

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 37 000