Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Pushwagner, Hariton (1940-2018)
Instant Energy 1999

Akryl på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner -99

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000