Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Landskap, Hvitsten 1927

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1927

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Landskap Hvidtsten".

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000