Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Frognerkilen

Olje på plate
31x46
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000