Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Ved en gammel prestegård 1889

Olje på lerret
41x67
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 89.

Bergens Kunstforening 1889. Høstutstillingen i Kristiania 1889, kat.nr. 123. Gøteborgs Konstförening 1891.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 130 000 med forbehold