Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Gate i Dieppe, natt

Olje på lerret
33x41
Signert nede t.v.: Frits Thaulow

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Gate i Dieppe". Malt ca.1897.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 75, med tittel: "Gate i Dieppe, natt", under året 1897.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000