Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne ved piano

Olje på plate
41x38
Signert nede t.h.: J Rian Signaturen er forsterket (av kunstneren?).

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 100 000