Havneparti 1945
Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 45
Platen bemalt på baksiden med oppstilling med fiskekurv og flaske.
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 37 000