Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Havneparti 1945

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 45

Platen bemalt på baksiden med oppstilling med fiskekurv og flaske.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 37 000