Askevold, Anders(1834-1900)
Ved Dalen i Nærøfjorden 1886
Olje på lerret
45x70
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1886.
Påtegnet med penn av kunstneren på baksiden, på blindrammen, noe utydelig: "A: Askevold. Ved Dalen (?) i Næröfjorden ...".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00