Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Ditten, Johannes von(1848-1924)
Fra Raftsund i Lofoten

Olje på lerret
80x120
Signert nede t.v.: v. Ditten

Påtegnet med stedsbestemmelse på baksiden, på blindrammen: "Fra Nordland Lofoten Raftsund".

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00