Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Ditten, Johannes von (1848-1924)
Fra Raftsund i Lofoten

Olje på lerret
80x120
Signert nede t.v.: v. Ditten

Påtegnet med stedsbestemmelse på baksiden, på blindrammen: "Fra Nordland Lofoten Raftsund".

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000