Ditten, Johannes von(1848-1924)
Fra Raftsund i Lofoten
Olje på lerret
80x120
Signert nede t.v.: v. Ditten
Påtegnet med stedsbestemmelse på baksiden, på blindrammen: "Fra Nordland Lofoten Raftsund".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00