Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Krohn, Julie de Holmberg(1882-1956)
Oppstilling med blomster i vase

Olje på lerret
50x59
Signert nede t.v.: J de H. Krohn.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000