Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Krohn, Julie de Holmberg (1882-1956)
Oppstilling med blomster i vase

Olje på lerret
50x59
Signert nede t.v.: J de H. Krohn.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering