Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Krohn, Julie de Holmberg (1882-1956)
Oppstilling med krysantemum i vase

Olje på lerret
60x44
Signert nede t.v.: J de H. Krohn

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering