Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Finne-Grønn, Hans (1903-2001)
Fra Ramsøya

Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: H. Finne-Grønn.

Påtegnet på baksiden av rammen: "Finne-Grønn Ramsøya". Ramsøya ligger helt ute i havet ved Høvåg, ved Lillesand. Det var i gamle dager en uthavn hvor det bodde loser. Hans Finne-Grønn hadde sommerhus på Ramsøya.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering