Ulving, Even(1863-1952)
I mai, fra Brekkestø
Olje på lerret
50x70
Signert nede t.v.: E Ulving
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ""I mai" 1936 Fra Brekkestø".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
50x70
Signert nede t.v.: E Ulving
Vurdering