Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Ulving, Even (1863-1952)
I mai, fra Brekkestø

Olje på lerret
50x70
Signert nede t.v.: E Ulving

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ""I mai" 1936 Fra Brekkestø".

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 24 000