Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Røstskøyter II

Litografi, lysmål
42x49
Signert nede t. h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t. v.: 59/125. Fra 1977.

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Tilslag NOK 23 000