Johannessen, Jens(1934-)
Litografi, lysmål
115x86
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.
Nummerert nede t.v.: 6/30. Påtegnet nede t.v.: Håndkolorert.
Vurdering
NOK 30 000
Tilslag NOK 25 000
Litografi, lysmål
115x86
Vurdering
NOK 30 000