Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Johannessen, Jens (1934-)

Litografi, lysmål
115x86
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Nummerert nede t.v.: 6/30. Påtegnet nede t.v.: Håndkolorert.

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 25 000