Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Grande, Severin(1869-1934)
Fiskerhytte i .. sommernatt Kristianiafjorden 1904

Olje på lerret
90x139
Signert og datert nede t. h.: S Grande -04

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden.

Vurdering