Grande, Severin(1869-1934)
Oppstilling med blomster, krukker og frukt 1930
Olje på lerret
65x55
Signert og datert nede t.v.: S Grande -30
Utsyn i bildet mot Slottet i Oslo.
Vurdering
Tilslag NOK 15 000