Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Grande, Severin (1869-1934)
Oppstilling med blomster, krukker og frukt 1930

Olje på lerret
65x55
Signert og datert nede t.v.: S Grande -30

Utsyn i bildet mot Slottet i Oslo.

Vurdering

Tilslag NOK 15 000