Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Ødegaard, Hans(1876-1943)
Innseilingen til Bergen 1921

Olje på lerret
63x47
Signert og datert nede t.h.: H.Ø. 1921.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00