Ødegaard, Hans(1876-1943)
Innseilingen til Bergen 1921
Olje på lerret
63x47
Signert og datert nede t.h.: H.Ø. 1921.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Olje på lerret
63x47
Vurdering