Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Ødegaard, Hans (1876-1943)
Innseilingen til Bergen 1921

Olje på lerret
63x47
Signert og datert nede t.h.: H.Ø. 1921.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering