Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Skogsvei

Olje på lerret
50x70
Signert nede t.v.: Sören Onsager.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering