Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Skogsvei

Olje på lerret
50x70
Signert nede t.v.: Sören Onsager.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00