Bleken, Håkon(1929-)
Fra Hedda Gabler 1987
Fargelitografi, lysmål
72x52
Signert og datert nede t.v.: Håkon Bleken 87
Dedikasjon nede t.v.: Til Christina fra Håkon.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 2 500
Fargelitografi, lysmål
72x52
Vurdering
NOK 3 000–5 000