Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Bleken, Håkon(1929-)
Fra Hedda Gabler 1987

Fargelitografi, lysmål
72x52
Signert og datert nede t.v.: Håkon Bleken 87

Dedikasjon nede t.v.: Til Christina fra Håkon.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 2 500