Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Bleken, Håkon (1929-)
Fra Hedda Gabler 1987

Fargelitografi, lysmål
72x52
Signert og datert nede t.v.: Håkon Bleken 87

Dedikasjon nede t.v.: Til Christina fra Håkon.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000