Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Kleiva, Per (1933-2017)
Norwegian wood 1979

Fargelitografi, lysmål
66x49
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -79

Nummerert og påtegnet nede t.v.: IV/XV prøvetrykk e t. Påtegnet med tittel nede på midten: "Norwegian wood".

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering