Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Rosen, Ellen von
Måker

Fargelitografi og collage med akvarell, lysmål
64x83
Signert nede t.h.: E v R

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 2 500