Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinnehode 1969

Monotypi, lysmål
24x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69

Nummerert nede t.h.: No 1/1.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering