Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Mannsportrett 1973

Blyant, tusj og fettstift på papir, lysmål
23x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -73

Påtegnet med tusj nede t.v.: "Nå er jeg blakk, jeg, altså".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 7 000