Njerve, Jan Thomas(1927-2014)
Septembersol 1989
Olje på lerret
77x100
Signert og datert nede t. h.: Jan Th Njerve -89
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
77x100
Vurdering