Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Njerve, Jan Thomas(1927-2014)
Septembersol 1989

Olje på lerret
77x100
Signert og datert nede t. h.: Jan Th Njerve -89

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Tilslag NOK 16 000