Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Nilsen, Ulf (1950-)
Polsk bilde

Olje på lerret
98x70
Signert nede t. h.: UN

Uinnrammet.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1985, kat. nr. 7.

Vurdering