Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Pushwagner, Hariton (1940-2018)
Titanic 1998

Papircollage, foto, tusj, penn og akvarell, lysmål
30x44
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner -98

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000