Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Pushwagner, Hariton (1940-2018)
Titanic 1999

Akryl på lerret
50x74
Signert og datert oppe t.v.: Pushwagner -99

Påtegnet på baksiden av lerretet: "Toyni Enger.".

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000