Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tannæs, Marie (1854-1939)
Klesvask

Olje på lerret
57x74
Signert nede t.h.: Marie Tannæs.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000