Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Heiberg, Jean (1884-1976)
Etter badet 1914

Olje på lerret
162x130
Signert og datert nede t.v.: J. Heiberg 1914

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1947, kat.nr. 29. Kunstforeningen i København 1948, kat.nr. 8.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000 000

Tilslag NOK 800 000