Karsten, Ludvig(1876-1926)
Portrett av Sven Elvestad 1916
Olje på lerret
100x85
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -16
Påtegnet på baksiden av lerretet: "Erik Strøyberg".
Blomqvist 1919. Kunstnernes Hus, Oslo 1937, kat.nr. 14.
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00