Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Portrett av Sven Elvestad 1916

Olje på lerret
100x85
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -16

Påtegnet på baksiden av lerretet: "Erik Strøyberg".

UTSTILT:

Blomqvist 1919. Kunstnernes Hus, Oslo 1937, kat.nr. 14.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000